КАСТИНГИ 1+1 ПРОДАКШН
Дізнайтеся все про кастинги 1+1 Продакшн - правила нових проектів,
вимоги до кандидатів та як заповнити заявку на участь.
1+1 Продакшн шукає цікавих героїв, які готові змінити життя на очах у всієї країни.
Щоб взяти участь у кастингу, авторизуйтесь на сайті та оберіть бажаний проект.
Життя починається з голосу
Увага! Ми розпочинаємо кастинги ювілейного 10-го сезону проекту "Голос країни"!!! Шукаємо неймовірні голоси, які невдовзі почує вся країна! Зустрічай прослуховування у своєму місті:

13.07 Одеса, готель "Чорне море" , вул. Маразліївська, 1/20 (парк Шевченка)

20.07 Дніпро, "Premier Hotel Abri", Ярмарковий узвіз, 1

21.07 Харків, готель "Reikartz", вул.Садова, 4

28.07 Львів, готель "Reikartz Dworzec", вул. Городоцька, 107

10.08 та 11.08 Київ, ВДНГ, 12-й павільон , проспект Ак.Глушкова, 1

Реєстрація участників з 9-00 до 16-00

Телефони для довідок: 067 332 97 41 , 067 334 77 18

Реєстрація анкети онлайн не обов'язкова, ми чекаємо вас на кастингу, щоб познайомитись та послухати вас особисто!

- Обовязково візьміть з собою паспорт.
- На флешці створіть папку "Голос-10", в цю папку скиньте мінусові фонограми пісень.
у мр3 форматі, які ви хочете виконати
- Якщо в фонограмі пісні довгий вступ, будь-ласка, скоротіть його.

Вибирайте для виконання 4-5 різножанрових композицій, що максимально розкривають ваш вокальний потенціал та харизму: оригінали або кавер-версії відомих хітів різних років – від сучасних лідерів радіо-чартів до популярних композицій минулих років. Намагайтеся вибрати пісню, яку раніше ще ніхто і ніде не співав так добре, як Ви.

Бажаний хронометраж фонограм – 1 хв 30 сек, куплет-приспів без довгих вступів та програшів.

Але пам'ятайте, що спочатку ви маєте заспівати а-капелла ;)"Голос країни" - адаптація голландського формату "The Voice". Проект, який став легендою у 66 країнах світу. Україна та США першими адаптували проект після голландців. Нині це шоу з неймовірним успіхом транслюється майже у півсотні країнах світу.

ЕТАПИ ШОУ
«Попереднє прослуховування». Етап прослуховування, який не є ефірним. Під час цього етапу потенційні учасники проходять попереднє прослуховування у продюсерів проекту. На кастингу чекаємо усіх бажаючих віком від 16 років. Претендентам необхідно підготувати 5-6 «мінусовок» різножанрових пісень на різних мовах, з якими вони хотіли б виступити на сліпому прослуховуванні.
"Вибір на осліп". Найнепередбачуваніший та водночас найемоційніший етап шоу "Голос країни" під час якого легендарні тренери сидять спиною до сцени і оцінюють виключно голос та харизму кожного учасника. Повірте, унікальний голос наші наставники в змозі почути навіть із заплющеними очима!
"Бої". Тренер розділяє учасників своєї команди на дуети, які змагатимуться за подальшу участь у шоу. Кожен дует отримує композицію, яку має виконати на "вокальному рингу". Виступи проходять у форматі битви, де кожен конкурсант до останнього буде боротися за своє право лишитися в команді улюбленого наставника.
"Нокаути". Найдраматичніший етап шоу, остання можливість лишитися в шоу "Голос країни". Учасники, які залишилися в проекті після вокальних битв, розподіляються наставником на пари та співають поодинці. Таким чином, після непередбачуваного нокауту, до прямого ефіру проходять лише кращі з кращих!
"Живі ефіри". Найяскравіший завершальний етап шоу. Це буде шоу, якому немає рівних! Нарешті улюбленці всієї країни вийдуть на сцену своєї мрії, сцену шоу "Голос країни", та отримають унікальну можливість попрацювати з найкращими сценаристами, режисерами, хореографами, стилістами. Хто з учасників стане переможцем, визначають глядачі шляхом SMS-голосування. На цю мить, затамувавши подих, чекатиме вся країна!!! Хто знає, можливо наступним станеш саме ти!

Якщо Вам вже виповнилось 16 років, чекаємо на Ваші анкети!
ВЗЯТИ  УЧАСТЬ
Отримай відповіді...
Медіум Анастасія виступає провідником між світом живих та мертвих. Вона готова допомогти всім, хто не може пережити втрату близьких або звинувачує себе у смерті рідних. Вона з'ясує звідки взявся полтергейст у будинку, допоможе розібратися чому покійні приходять у снах та чого хочуть від живих.
ВЗЯТИ  УЧАСТЬ
Голос Країни
2017-01-23 - 2019-12-31
Щоденник медіума
2019-09-29 - 2019-12-29