КАСТИНГИ 1+1 ПРОДАКШН
Дізнайтеся все про кастинги 1+1 Продакшн - правила нових проектів,
вимоги до кандидатів та як заповнити заявку на участь.
1+1 Продакшн шукає цікавих героїв, які готові змінити життя на очах у всієї країни.
Щоб взяти участь у кастингу, авторизуйтесь на сайті та оберіть бажаний проект.
Життя починається з голосу
ВЗЯТИ  УЧАСТЬ
ОНЛАЙН-КАСТИНГ 11-ГО СЕЗОНУ ЗАВЕРШЕНООстанній шанс надіслати свою заявку на онлайн-кастинг 11-го сезону проекту «Голос країни»! Чекаємо ваші анкети до 15 листопада 2020 року. Якщо ви не встигли, не знали, сумнівалися, чекали знаків долі - час прийшов!

- Натисніть кнопку «взяти участь» та заповніть свої персональні дані. Дуже важливо вказати свої контакти, залишити резервний номер телефону та посилання на ваші сторінки в соцмережах – це гарантія того, що ми зможемо з вами зв’язатися.
- Заповніть анкету
- До участі запрошуються учасники , віком від 16-ти років. 16 років людині має виповнитись до 01.12.2020 року, отже, якщо зараз вам 15 років, але до 01 грудня вже буде 16 – сміливо долучайтеся.
- В анкеті є пункт “Додайте youtube посилання, яке демонструє ваш вокальний талант (можна кілька) ВАЖЛИВО: На ВІДЕО ВИ ОБОВЯЗКОВО МАЄТЕ СПІВАТИ НАЖИВО БЕЗ ОБРОБОК І ЕФЕКТІВ. (кліпи та відео зі студійним записом не розглядаються).
- Вибирайте для виконання від 2-х до 5-ти різножанрових композицій, що максимально розкривають ваш вокальний потенціал та харизму – саме з цих пісень ми оберемо ту, з якою ви зможете виступити на сцені Голосу на сліпих прослуховуваннях. Вибирайте оригінали або кавер-версії відомих хітів різних років – від сучасних лідерів радіо-чартів до популярних композицій минулих років та народних пісень у власному прочитанні. Намагайтеся вибрати пісню, яку раніше ще ніхто і ніде не співав так добре, як Ви.
- Бажаний хронометраж відео вашого виконання – 1 хв 30 сек – 1 хв 45 сек
- Авторські пісні , на жаль, на даному етапі кастингу не розглядаються
- Якщо ви не маєте змоги завантажити відео на youtube, то для вас є окремий пункт в анкеті, де ви можете завантажити сам відеофайл
- Найкраще заповнити анкету за допомогою персонального комп’ютера

якщо у вас все ще залишились питання, ви можете зателефонувати за номером 067 332 97 41
ВЗЯТИ  УЧАСТЬ
Життя починається з голосу.
ВЗЯТИ  УЧАСТЬ
Увага! Незабаром розпочнеться онлайн-кастинг довгоочікуваного 6-го сезону проекту «Голос.Діти»! Але вже зараз ви маєте змогу заповнити анкету та відправити її на розгляд команди Голосу.
Шановні батьки! Уважно заповнюйте анкету, прикріпляйте посилання на відео, де вашу дитину добре видно і добре чути. На відео дитина має співати без студійних обробок, не а капела ( а під мінусову фонограму або акомпанемент) . Не відправляйте анкети без відео, оскільки ми не зможемо оцінити вокальні дані дитини. Найкращі учасники онлайн-кастингу будуть прослухані музичним продюсером шоу та отримають шанс вийти на головну вокальну сцену країни.

До участі запрошуються учасники віком від 7-ми до 14-ти років ( не менше ніж повних 7 років та не більше ніж повних 14 років має бути на момент 31.06.21)
ВЗЯТИ  УЧАСТЬ
Голос Країни
2017-01-23 - 2021-12-31
Голос діти - 6
2021-03-03 - 2021-12-31